Hlavní stránka
Zájezdy
Kostarika

Kostarika poznávací zájezdy ***Příroda, její barvy, odstíny a zvuky – to je Kostarika. Budeme kráčet džunglí i se proplétat krkolomnými silničkami v horách. Kostarika, rozkládající se mezi dvěma oceány uprostřed Středoamerické šíje, v hustém tropickém pásu, je jedním z biologicky nejrozmanitějších míst na planetě. Deštné pralesy, aktivní vulkány nebo mangrovové mokřady umožňují existenci celé plejády fascinujících živočichů. To vše je možné díky progresivnímu systému ochrany přírody, který je považován za jeden z nejlepších na světě.

Speciální nabídka: Nechcete si připlácet jednolůžkový pokoj? Zavolejte a najdeme Vám dvojici do pokoje.

Minimální počet účastníků: 8 osob.

Program zájezdu

1. den: odlet v ranních hodinách z Prahy do San José, přílet v podvečerních hodinách a transfer do městečka Fortuna v oblasti Arenal (cca. 3 hodiny), ubytování a odpočinek po náročném letu. Večeře individuálně v hotelu nebo ve městě.
2. den: výlet do Národního parku Tenorio vč. oběda
3. den: Arenal
4. den: Monteverde
5. den: Monteverde - pláže Guanacaste
7. den: vychutnáme si zasloužený odpočinek na pláži
8. den: Po snídani nás čeká transfer na letiště v San José a odlet do Prahy. Přílet druhý den.

listopad 2021

27.11. - 05.12.21 sobota - neděle
snídaně letecky (Praha)
53 990 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

leden 2022

21.01. - 29.01.22 pátek - sobota
snídaně letecky (Praha)
53 990 Kč
cena za 9 dní (8 nocí)

Cena zahrnuje

  • letenku Praha - San José-Praha s jedním přestupem vč. letištních poplatků, ubytování na 7 nocí se snídaní v hotelech 3* dle programu, transfer autobusem/minibusem dle programu, zdarma wifi v autobuse, cerifikovaný místní průvodce, česky hovořící průvodce/doprovod z ČR, celodenní výlet vč. oběda do Národní parku Tenorio, vstupné a procházka po visutých mostech v Národním parku Arenal, vstupné a procházka v mlžném lese v Monteverde, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • obědy a večeře, spropitné, fakultativní výlety a vstupy, pojištění léčebných výloh